Spolupráce s Noravank

noravank


Spolupráce s Noravank

Východoevropské vinné poklady a vína z oblasti Kavkazu se stávají stále oblíbenějšími produkty na českém trhu, a to především pro své zajímavé a novodobé chutě, které jsou pro tuzemské zákazníky prozatím stále z větší části neobjevené. Nabízíme Vám nový věrnostní program Spolupráce s Noravank – navažte s námi dlouhodobý obchod a překvapte své zákazníky nabídkou nových vín z Arménie, Gruzie či Moldávie.

Individuální přístup
Individuální přístup
Ke každé zakázce přistupujeme s osobní péčí
Možnost degustace
Možnost degustace
Připravíme přímo pro vás degustaci na míru
Oceněná vína
Oceněná vína
Nabízíme prověřená vína od uznávaných vinařství
Jedinečnost sortimentu
Jedinečnost sortimentu
Jsme výhradním dovozcem vín z vybraných zemí
Novinky z první ruky
Novinky z první ruky
Kdykoliv přibude něco nového, dáme vám vědět
Zpětný bonus
Zpětný bonus
Nabízíme zpětný bonus dle výše vašeho obratu

Jak navázat spolupráci s Noravank

Pokud zastupujete vinotéku, hotelový podnik, restauraci, bar, anebo cateringovou společnost, je tato nabídka pro Vás jako stvořená! Díky úspěšné registraci níže získáte možnost nakupovat naše vinné produkty za zvýhodněné ceny. Úspěšná registrace je podmíněna vyplněním IČO. Podporujeme dlouhodobou obchodní spolupráci, kde bude převládat spokojenost z obou stran.

noravank

Co Vám věrnostní program přinese

První značnou výhodou jsou samozřejmě výhodnější podmínky při nákupu vín z naší nabídky, a to ihned po přihlášení do Vašeho vytvořeného účtu. Zároveň máte okamžitý a detailní přehled o stavu a historii všech Vašich uskutečněných objednávek. Kromě již zmíněných velkoobchodních cen dozajista oceníte také zvýhodněné platební a logistické podmínky, např. při dopravě produktů.

noravank

 

Dlouhodobá spolupráce přináší ovoce

Připravujete dárek pro své obchodní partnery, stálé zákazníky či zaměstnance, a chcete jim nabídnout takovou lahev vína, kterou určitě nemají? Pojďte do toho s námi a překvapte je! Připravíme lahve vína přesně podle Vašich představ. Zajistíme branding Vaší značkou. Připravíme etikety na míru Vašim požadavkům, např. individuálními nápisy se jmény. Přichystáme též různá dárková balení, anebo kombinaci s dalším reklamním dárkem. Představivosti se meze nekladou.