Vinárna

img_1_1

OCHUTNÁVKY V DEGUSTAČNÍM SKLEPĚ

2 patra původně gotických sklepů skrývají klenoty lidské práce. Víno chutná ve sklepě vždy o trochu lépe. Nabízíme možnost degustace ve dvou sklepech pro 12 nebo až 25 osob. Příjemná atmosféra ochutnávky bude doplněna osobními zkušenostmi a zajímavosti o jednotlivých vínech a vinařích.

OSLAVY A VEČÍRKY

img_2_1

Jedinečný prostor pro uspořádání například narozeninové oslavy, promoce, pracovního výročí nebo třeba svatby. Firemní prezentace, školení, degustace. Jsme připraveni přivítat skupiny od 10 až do 120 osob. Připravíme scénář a aranžmá akce podle Vaší potřeby. Studený i teplý catering v té nejlepší kvalitě. Radost ze společného setkání stráveného v příjemném prostředí v centru královského města. 

LETNÍ ZAHRÁDKA

img_3

Také vás vždy lákala atmosféra vnitřních dvorků starých barokních domů? Poskytují nerušený úkryt v samém centru města a dovolují nám vychutnat si krásné výhledy na okolní zástavbu ze zcela jiné perspektivy. Naši hosté často říkají, že se u nás cítí jako na dovolené ve středomoří. Vychutnejte si sklenku vína na našem nádvoří, v klidu. Každý den jako na dovolené. 

linka_zluta

BAVTE SE A VYCHUTNÁVEJTE

Svět je plný dobrot, které se vyplatí objevovat a ochutnávat. Při našich cestách jsme poznali skvělá vína a rozhodli jsem se, že chceme aby i naši přátelé měli příležitost je ochutnat. Z přátel se postupně stali zákazníci a z nových zákazníků přátelé. 

Zveme Vás na virtuální prohlídku naší vinárnou, na zahrádku i do degustačních sklepů. Vyberete si své místo k vychutnání skleny vína předem. 

linka_zluta


Přidejte se k nám.

Přijďte vychutnat poctivá vína snoubená s vybranými pochoutkami a vlastním křupavým chlebem z naší pece.

onas_3

Již více než 20 let se věnujeme mezinárodnímu obchodu v různých oblastech. Od roku 2019 provozujeme vlastní velkoobchod a maloobchod s vínem. Naši nabídku si oblíbili privátní milovníci vína i zákazníci z oblasti Horeca. Naše vína jsou i vítaným obohacením v dárkovém firemním segmentu.

 

 Sídlo společnosti a veřejně přístupná vinotéka se nachází v srdci vinařských Litoměřic.
Těšíme se na setkání i s Vámi.

přejít na kontakty