EVENTS

OCHUTNÁVKY V DEGUSTAČNÍM SKLEPĚ

2 patra původně gotických sklepů skrývají klenoty lidské práce. Víno chutná ve sklepě vždy o trochu lépe. Nabízíme možnost degustace ve dvou sklepech pro 12 nebo až 25 osob. Příjemná atmosféra ochutnávky bude doplněna osobními zkušenostmi a zajímavosti o jednotlivých vínech a vinařích.

 

LETNÍ ZAHRÁDKA

Také vás vždy lákala atmosféra vnitřních dvorků starých barokních domů? Poskytují nerušený úkryt v samém centru města a dovolují nám vychutnat si krásné výhledy na okolní zástavbu ze zcela jiné perspektivy. Naši hosté často říkají, že se u nás cítí jako na dovolené ve středomoří. Vychutnejte si sklenku vína na našem nádvoří, v klidu. Každý den jako na dovolené. 

zahradka.jpg
 

#noravankwine

instagram.png
e47a1535-79a6-4837-92b8-92af3099fd9f.JPG

OSLAVY A FIREMNÍ VEČÍRKY

Jedinečný prostor pro uspořádání například narozeninové oslavy, promoce, pracovního výročí nebo třeba svatby. Firemní prezentace, školení, degustace 

Jsme připraveni přivítat skupiny od 10 až do 120 osob. Připravíme scénář a aranžmá akce podle Vaší potřeby. Studený i teplý catering v té nejlepší kvalitě. Radost ze společného setkání stráveného v příjemném prostředí v centru královského města. 

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon