Gruzínský výběr Degustační balíček

Kód: SET02
ZDARMAZDARMA 1 850 Kč –5 %
NR sety gruziejpg
1 850 Kč –5 % 1 764 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Láká Vás možnost ochutnat víno z Gruzie - bájné Kolchidy a vydat se ve stopách dávných Argonautů a Iásona na výpravu za Zlatým rounem? Než to bude možné, ochutnejte z připraveného výběru a nechte si zdát o této krásné zemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství Kindzmarauli Marani, Saperavi, 2018
Červené suché víno, 13,3% alk, 2,18 g cukru, 5,6 g tr. kysel. Saperavi je považováno za jednu z nejlepších odrůd révy vinné v Gruzii. Hluboká granátová barva, harmonická chuť s příjemnou svíravostí taninu a tóny švestek. Ve vůni nalezneme květ černého rybízu a zralé ovoce.

Vinařství Teliani Valley, Tsolikouri, 2018
Bílé suché víno, 12,4% alk, 1,15 g cukru, 6,4 g tr. kysel. Toto příjemné víno je vyrobeno z hroznů pěstovaných v oblasti Lachkumi, mikroregionu Tvishi. Charakteristická zářivá barva sena, vysoké, ale balancované kyselinky a svěží tělo. Hlavní aromatické tóny představuje komplex citrusových plodů, žlutého melounu a zelených jablek.

Vinařství Kindzmarauli Marani, Alazani valley, 2018
Bílé polosladké víno, 12,8% alk, 40 g cukru, 4,9 g tr. kysel. Bílé polosladké víno z hroznu odrůdy Rkatsiteli, oblasti Kacheti. Je charakteristické svou světlou slámovou barvou, bohatým aromatem a jemnou vyváženou chutí.

Vinařství Teliani Valley, Saperavi,  2018
Červené suché víno, 12,8% alk, 3,25 g cukru, 5,3 g tr. kysel. Tradiční víno z hroznů pěstovaných v oblasti Kacheti. Zářivá rubínová barva je následována ve vůni tóny červeného bobulového ovoce. Tělo vína je vyvážené, dobře strukturované.

Vinařství Teliani Valley, Saperavi Rose, 2019
Růžové polosuché víno, 12,4% alk, 14,2 g cukru, 5,0 g tr. kysel. Saperavi Rose, vyrobané z hroznů odrůdy Saperavi, pěstovaných v oblasti Kacheti. Charakteristické svou jiskrnou růžovou barvou. Vůně malin a bílých třešní je následována vyváženou sladkou chutí s příjemnou tříslovinou. Celkově se jedná o skvělé víno pro letní odpoledne.

Vinařství Teliani Valley, Kindzmarauli, 2018
Červené polosladké víno, 12,4% alk, 37,3 g cukru, 7,3 g tr. kysel. Kinzdmarauli, polosladké červené víno pojmenované po názvů místa svého původu. Vyrobené z hroznů odrůdy Saperavi pěstovaných v oblasti Kvareli na levém břehu svahu Alazanského údolí. Víno je charakteriscké svou hlubokou karmínovou barvou s výrazným buketem černého rybízu a zralých třešní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: