4x Zlatá z Vinařských Litoměřic 2022

Vinařská turistika je v jarním rozkvětu a vy přemýšlíte, kam vyrazit za dobrým vínem? Přijďte okoštovat naše arménská, gruzínská a moldavská vína na letošní Vinařské Litoměřice. My tam budeme!

Vinařské Litoměřice 2022

Každoročně konaná akce, Vinařské Litoměřice, která je mnohými považována za největší výstavu s vinařskou tématikou v ČR, se po roční odmlce opět vrací na místo činu. V pátek 22. 4. a v sobotu 23. 4. 2022 otevře litoměřické Kulturní centrum své brány a přivítá vinaře, someliéry a další přátele kvalitního vína z Čech, Moravy i zahraničí. Byl by hřích chybět na takové akci? Rozhodně ano!

A proto navštivte jubilejní 20. ročník Vinařských Litoměřic a nenechte si ujít i naši vinotéku Noravank, která vám nabídne vinný košt Arménie, Gruzie a Moldávie u jednoho stolu.

Naše úspěšná vína na Vinařských Litoměřicích

Přijďte je ochutnat i vy! Na přední pozice se řadí Areni Noir Reserve, naše letitá chlouba a arménské červené víno, které rozmazlí všechny vaše smysly. Ochutnat budete moci i arménské víno Takar Kangun nebo moldavská červená vína Feteasca Neagra a Pastoral, která vás vystřelí až k degustačnímu nebi. Všechna tato uvedená vína, která jsou pro svou zemi původu a jedinečné zrající procesy velmi originální, získala od hodnotící komise letošního ročníku Vinařských Litoměřic zlaté medaile! Zvýhodněnou sadu oceněných vín můžete zakoupit zde.

Noravank v srdci Litoměřic

Svět je plný dobrot, které se vyplatí objevovat a ochutnávat. A pokud vám časový harmonogram nedovolí zavítat na sváteční degustaci Vinařských Litoměřic, stavte se v naší vinotéce Noravank v historickém centru královského města Litoměřic. Svou sklenku vína si tak můžete vychutnat v jedinečných prostorech s atmosférou barokního nádvoří, nebo v původně gotických sklepech a ochutnejte i naše sladké či slané pochoutky, které se s našimi zahraničními víny skvěle párují. Věděli jste, že východoevropská kuchyně dokáže zázraky?

Bavte se a vychutnávejte, váš Noravank

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení