Vinařské Litoměřice 2023 - opět zlaté

Výstava Vinařská Litoměřice 2023 byla opět skvělou příležitostí pro mnoho vinařů, aby ukázali své nejlepší produkty a získali uznání za svou práci. Mezi vinaři, kteří se na této výstavě zúčastnili, byla i naše společnost Noravank Wine by Welltex, s.r.o, která se specializuje na dovoz vín z Arménie, Gruzie a Moldavie.

A jak se vinařskému domu Noravank Wine vedlo na výstavě? Bezprecedentně dobře! Společnost získala tři zlaté medaile za svá vína TAKAR ARENI 2020 z vinařství Armenia Wine, PLAI SAPERAVI - BASTARDO 2018 z vinařství Vinuri de Comrat a ROSÉ de PURCARI 2021 z vinařství Chateau Purcar. Další dvě stříbrné medaile za TAKAR KANGUN 2020 (Armenia Wine) a RARA NEAGRA de PURCARI 2021 (Chateau Purcari). Víno Takar ARENI 2020 bylo zároveň vyhlášeno nejlepší zahraničním červeným vínem výstavy. Tento skvělý výsledek je důkazem, že Noravank Wine je opravdu schopen nabídnout špičková vína, která jsou mezinárodně uznávaná.

Vína oceněná zlatou medailí nabízíme k zakoupení ve zvýhodněném setu jako součást naší snahy představit skvělá vína z tohoto regionu co nejvíce zákazníkům. 

V rámci výstavy měli návštěvníci našeho stánku možnost vyplnit kontaktní kartu a získat tak pravidelný přístup k novinkám v našem sortimentu a zároveň se zúčastnit slosování o 4 skvělé věcné ceny. Záznam losování můžete zhlédnout zde.

Vinařství Noravank Wine je známé svým širokým sortimentem vín, které nabízí jak ve vinotéce v Litoměřicích, tak i online prostřednictvím e-shopu. Pokud hledáte skvělá vína z Arménie, Gruzie nebo Moldavie, pak byste neměli váhat a vyzkoušet vinařský dům Noravank Wine. Kromě toho, že nabízí vynikající kvalitu vín, je tato společnost také proslulá svým profesionálním přístupem a skvělým zákaznickým servisem.

Vítězství na výstavě Vinařské Litoměřice 2023 je pro Noravank Wine dalším důkazem, že se jedná o významného hráče na trhu s vínem a že jeho výběr vína je skutečně mimořádný. Pokud tedy chcete ochutnat opravdu kvalitní víno, je Noravank Wine tím správným místem, kam se vydat.